top of page
  • Forfatterens bildeDaysi

DAYSI GLAM NORWAY i Gala Mostra Internazionale D'Arte Cinematografica La Biennale Venezia

DAYSI GLAM NORWAY takker og er meget stolt av den representasjonen fra Anna Brancati i den Gala i Mostra Internazionale D'Arte Cinematografica La Biennale i Venezia fra den 28.08- 07.09.2019. Anna Brancati er en kjent berømt skuespiller fra Italia Napoli. Hun har jobbet i flere filmer men ble mest kjent i den serie #Gomorra. Hun representerte DAYSI GLAM NORWAY med en flott glamorøse blond P#13/613 klipp on hårforlengerse i 24 tommer, bølgete hår. Det var også andre kjente berømte skuespillere som brukte også DAYSI GLAM NORWAY hårforlenger Fall sommer-vår 2019-2020 . www.daysiglamnorway.com #daysiglamnorway

Den berømte Italianske skuespiller Anna Brancati representerer DAYSI GLAM NORWAY.





Glamour, sensualitet og personalighet Tusen hjertelig takk for at du Anna Brancati representerte DAYSI GLAM NORWAY i den Røde teppe i #venezia. med vårt hår kolleksjon Fall sommer-vår 2019-2020.


Anna Brancati ha på seg den nydeligste og glamorøse hårfforlengelse blond piano color P13/613 fra DAYSI GLAM NORWAY. I den Gala Mostra Internasjonale La Biennale i Venezia 2019.




Bilder: PH.OZEZ

Magazinet: Vanity Fair Italia #vanityfairitalia

Cosmopolitan Italia #cosmopolitan_it

D'Repubblica Italia #drepublica_it

D La Repubblica Magazinet #delarepubblicamagazinet

Glamour Italia #glamouritalia

Grazia Italia #graziaitalia

Il Mattino Italia #ilmattino

Gazzetta Spettacolo official #gazzettaspettacoloofficial

Napoli Magazine #napolimagazine

Campari Official #campariofficial

I_Love_Gai #i_love_gai

Siae_Official #siae_official

Red Carpet Venezia #redcarpetvenezia

Excelsior Venice #excelsiorvenice

Kilesa_official #kilesa_official

Moraglione 1922 #moraglione1922

Valeria _Bugatto_Gioelli #valeria_bugatto_gioeli

Biennale Cinema #biennale_cinema

Antonio Notaro #antonionotaroofficial





66 visninger0 kommentarer

Siste innlegg

Se alle

Comments


bottom of page